1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem rgh, dysk zewnetrzny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vajs, Wrzesień 27, 2013.

1. vajs

vajs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam konsolke z dyskiem 250 gb rgh, i dyske zewnetrzny 1 tb przeformatowany na fat 32, kiedy zrobilem dodatkowa sciezke na zewnetrzny konsola nie widzi juz gier z dysku 250 gb pomimo ustawionej sciezki, pomoże ktoś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sprawdź zapisane ścieżki, jak baza gier padła to najprościej przeinstaluj od nowa FSD (lub wyczyść database i skan)

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czyszczeni nie pomogło to już wiem, więc jak pisałem reinstalacja fsd i ustawienie wszystkiego na nowo.

Wczytywanie...

Poleć forum