Problem RGH. Osiągnięcia, zapisywanie.

HaaQski

Świeżak
Świeżak
Miałem na początku mały problem ale nie dawał on się we znaki więc stwierdziłem że nie będę sobie zaprzątał głowy. Ale teraz stał się on uciążliwy, chodzi o to że grając w nowe gry przykład Wolfenstein The New Order zapisuje mi się stan gry w którym miejscu jestem, ale nie zapisuję już mi się umiejętności np "Zwiadowca I" które polegają na wyeleminowaniu przeciwnika np 5 strzałami w głowę. W BioShock Infinite gdy chcę zmienić ustawienia wyskakuje błąd z którego wynika że konsola nie może zapisać gdyż nie ma miejsca (nie ma dysku). Co z tym robić ? Ps. Osiągnięcia też się bugują, przy żadnej grze mi się nie zapisują.
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
podobnie miałem z Ghost Recon Future Soldier, zrób nowy profil i powinno być wszystko okej :p
 

HaaQski

Świeżak
Świeżak
Robiłem nowy profil, wczoraj pobrałem Watch Dogs. Achivmenty nadal się nie zapisują, profilu jak na razie nie wywala.
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co się orientuje nieraz tak się zdarza przy rgh, że osiągnięcia nie są zapisywane ;p, powiedz mi czy aż tak są Ci one potrzebne do gry :p?
 

HaaQski

Świeżak
Świeżak
Do gry nie koniecznie, ale co zrobić mam frajdę ze zdobywania osiągnięć. Gorzej jest z tymi umiejętnościami np w wolfensteinie które się nie zapisują. Brat ma rgh i w każdej grze, nawet w tej którą zgrywa z mojego dysku dostaje osiągnięcia.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
jeśli mieszałeś w plikach profilu to być może usunąłeś albo uszkodziłeś pliki GPD i profil do śmieci.
jednak jeśli dzieje się tak na wszystkich profilach to nie wiem co żeś odwalił.
 

HaaQski

Świeżak
Świeżak
Problem w tym, że nic nie grzebałem w opcjach, nie znam się to nie dotykam się. Co myślicie o tym żebym usunął wszystko ze swojego dysku, i zgrał wszystko z Xboxa brata ?
 

Do góry Bottom