1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez scorpion17, Kwiecień 7, 2012.

1. scorpion17

scorpion17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pewne problemy wgrania niektórych gier. Jeżeli przerabiam je do wersji xex to wyskakuje mi błąd "fatal crash intercepted".
    Wgrywałem sobie Battlefielda 3, zrobiłem wszytko według tego poradnika
    Kod:
     Tworzysz folder Rage, a w nim 3 foldery: Disk1, Disk2, Disk3
    Wypakowujesz EXISO obraz .iso 1DVD i kopiujesz do folderu Disk1
    To samo robisz z pozostałymi płytami
    Jak już wszystko zrobisz to w liście gier w FSD będziesz mieć 3 razy podany RAGE, 
    aby się tego pozbyć najeżdzasz na pierwszy tytuł RAGE wciskasz Y potem MOVE GAME i 
    potem NO SECTION, wyskoczy informacja ze ścieżką gry oraz (sprawdź czy dobrą płytę przenosisc 
    np. dvd2, jeżeli dvd1 to nie przenos!! ) czy aby napewno to zrobić klikasz tak i tyle
    Jednak po uruchomieniu gry wyskoczył błąd "fatal crash intercepted". Wszystkie gry które przerobiłem do wersji xex nie chcą się uruchomić. Działają mi tylko gry przerobione do wersji god, czasami wyskakuje błąd gry np. gears of war 3 lub batman arkham city.
    Używałem programów iso2god, XBOX360 ISO Extract i exiso-GUI.
    Wersja FSD to 2.2, dashlauncha 2.29.
    Konfiguracja launch.ini
    [Settings]
    nxemini = true
    pingpatch = true
    contpatch = true
    fatalfreeze = false
    fatalreboot = false
    regionspoof = true
    nosysexit = false
    livestrong = true
    debugout = false
    liveblock = true
    exchandler = true
    remotenxe = true

[Plugins]
    plugin1 =
    plugin2 =
    plugin3 =
    plugin4 =
    plugin5 =
    Do uruchomienia gears of war 3 próbowałem chyba wszystkich sposobów opisanych na forum i dalej nic.
    Może ktoś wie w czym tkwi problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Contpatch zmin na false, wykasuj fsd i wgraj,na nowo z inna skorka. Jak nie pomoze wgraj na,nowo czystego freeboota

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum