1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fiedorf, Maj 13, 2012.

1. fiedorf

fiedorf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam mam taki problem skopiowalem gear of war 3 na dysk i nie zauwazylem ze gra do konca mi sie zainstalowala i jak wlaczylem gre pokazal mi sie czarny obraz i nic sie nie dzialo teraz zauwazylem ze jak zmieniam skorke czy jak gram w jakas gre i chcem wyjsc do interfejsu bardzo wolno mi sie to robi tzn musze czekac pare minut zamim z gry wyjde czy zmienie skorke nie wiem co sie stalo a z rgh mam do czynienia bardzo krótko prosze o pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum