1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Problem]Save z mirror's edge

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kombajnik, Lipiec 4, 2010.

1. kombajnik

kombajnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przechodziłem sobie Mirror's Edge jakieś 1,5 roku temu wszystko było najs itepe. Dziś z nudow sobie mysle że pyknal bym sobie dalej (bo wczesniej zatrzymalem sie w jakims momencie :D) no to wlaczam gierke a tu do wyboru tylko NEW STORY czy coś takiego sobie mysle OCB?! sprawdzam na dysku sejwy są i należą do mojego profilu, osiągnięcia też siedzą na moim profilu przy odpalaniu gry też wybieram właściwy nośnik danych (sejwy nawet sobie dalem na memorke i na dysk wiec to był już **** który wybiore nośnik) no i **** sejwy strzelił czy da sie cos ztym zrobić ? bo za ****a nie chce mi się od nowa :(

pomocki !

Wczytywanie...

Poleć forum