1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem-Sharing mediów

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szyna55, Marzec 29, 2008.

1. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Xboxa mam podlączonego z kompem xbox live wszystko dziala cacy.A jak sprawdzam polonczenie z komputerem to adres ip wszytsko sie zgadza tylko komputera nie wykrywa.A windows media player 11 mam i wszytsko w nim ustawilem Prosze pomóżcie .​

2. Lotnik421 Xbox One

3. nicarus

nicarus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Problem-Sharing mediów

Napisz jaki masz system.

4. szyna55

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Windows Xp professional + dodatek service pack 2

5. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18

powinienes miec media center edition albo viste ultimate. Ja mam viste i działa spoko :]

6. szyna55

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Ale to nie ma znaczenia

7. Sahdy84

Sahdy84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

nikt ci nie pomoze tutaj tylko ja ,moge ci pomoc
    mialem to samo service pack 2 i windows media player 11 spokojnie wystarczy

jesli masz router to w komputerze klikasz polaczenia sieciowe wlasciwosci protokol tcp/ip i wszystko ustawiasz na automat w konsoli rowniez ustawiasz wszystko na automatycznie

robisz test w konsoli polaczenia z xboxlive
    jesli wszystko jest ok i umisz sie polaczyc z xboxlive to polowa drogi za toba
    nastepnie wchodzisz w swoj adres routera powinienes miec to w dokumentacji
    i sie zaloguj ,gdy sie zalogujesz wejdz w zakladke . Status info a nastepnie w internet connection szukaj adresu mac spisz go na kartce papieru .

w konsoli w ustawieniach sieci przepisz mac adres ten z kartki i zapisz ustawienia .

w komputerze wejdz w polaczenia sieciowe i wybierz kofiguruj siec w domu lub w malej firmie
    potem kolejno klikaj /dalej w nastepnym oknie wybierz "ten komputer laczy sie przez lokalna brame lub za posrednictwem innego komputera w mojej sieci" klikasz dalej i dalej gdy konfiguracja sie zakonczy wejdz jeszcze
    raz w konfiguruj siec w domu lub w malej firmie i klikasz na Tak uzyj istniejacego polaczenia udostepnionego do laczenia tego komputera z internetem .

w media player 11 wchodzisz w mediasharing zaznaczasz swojego xbox i klikasz na allow .

mam nadzieje ze pomoglem odpisz czy dziala

nie zapomnij zrobic testu w konsoli polaczenia z multimiediami jesli wszystkie sa na polaczono to masz skonfigurowanego xboxa do laczenia z multimediami prosto z kompa salut!

nie zapomnij zabezpieczyc kompa przed atakami z sieci

8. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

Bzdury !

Do sharingu wystarczy XP + WMP 11 ! Jezeli chcemy skorzystać z Media Cetner to w tedy potrzeba WMC albo Viste z MC

9. Sahdy84

Sahdy84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

no a o czym pisalem wg ciebie wyzej

o linuxie!!!!!!

do streamowania wystarczy mediaplayer 11 + xp z service packiem 2

mediaconnect to inny program do udostepniania multimedi jesli korzysta sie z mediaconnect to w mediaplayer 11 trzeba wylaczyc udostepnianie i na odwrot

10. taylor

taylor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Mam ten sam problem co szyna55. Łączy sie do Live ale kompa nie widzi. Prędzej wszystko chodziło i pewnego dnia chce obejrzeć film a tu już nie działa. Mam XP z SP3

Wczytywanie...

Poleć forum