1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Skyrim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Stoprobanda, Sierpień 16, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Stoprobanda

Stoprobanda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mianowicie mam następujący problem otóż wypaliłem sobie skyrim na verbatim używając abx wgrałem w obraz te 3 łatki wypaliło sie bez błędów i grałem również bez problemu do pewnego momentu. Ugrałem kilkanaście godzin po czym w misji (spoil) gildii złodziei tej ostatniej zabicie tego typka Mercera czy jakoś udałem się w te ruiny i zszedłem do podziemi nagle gra zaczęła się zacinać jakby po tarce jechała;] pomyślałem więc że może za długo gram bez przerwy więc dałem odpocząć konsoli na drugi dzień włączam grę i wszystko chodzi płynnie dopóki nie zostanie wykonana jakaś większa akcja typu ja nie sieknę kogoś bądź nie strzele z łuku lub sam nie zostanę zaatakowany w tym momencie wiesza się cała konsola trzeba restartować i tak za każdym razem. Proszę o pomoc jeżeli ktoś się spotkał z podobnym problemem. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Stoprobanda

Stoprobanda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    blau

wypalic tak samo czy może napisze mi ktoś jak dokleic 4 łatke do obrazu przez abx? "AP25_34F5B6C3" dmi pfi ss wiem jak wrzucić

4. Kacper16

Kacper16 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    A, A
    musisz wypalić jeszcze raz, ja próbowałem wiedźmina tak i mi sie wiesza cała na samym początku cała konsola sie wiesza i musze od nowa i spróbuje wypalić jeszcze raz.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum