1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem splinter cell

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez domin147, Październik 11, 2010.

1. domin147

domin147 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    nie wiem czy tu pisać jak nie to proszę przenieśc. Do rzeczy kupiłem elitke w lipcu w media expert z zestawem splinter cell, ale chyba coś z gra jest nie tak bo każe mi przeczyscic płytę ściereczka. Byłem w sklepie złożyć reklamacje i odesłali mnie z tym do microsoftu który z koleji odesłał mnie do sklepu. Co mogę jeszcze zrobić w tej sprawie. Proszę o radę. Pozdrawiam. Przepraszam za niektóre błędy pisze z telefonu

2. Lotnik421 Xbox One

3. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    sprawdzałeś inne gry? żeby wykluczyć uszkodzenie napędu?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sklep musi przyjąć grę! Nigdzie cie odesłać nie mogą zgłoś niezgodność towaru z umową

5. domin147

domin147 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    nie mam mozliwosci teraz sprawdzenia inej gry ponieważ nie posiadam, ale sprawdzałem film i normalnie wszystko sie otwiera.
    Dzięki za informacje .

6. Hakon

Hakon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Włocławek
    Miałem podobnie z ufc 2009 przetarłem szmateczka z wodka bodajze i do tej pory działa

7. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Nie dawaj się oszukiwać przez sprzedawców. Najprawdopodobniej plyta jest wadliwa, a z konsolą jest wszystko w porządku. Idź jeszcze raz do sklepu i powiedz że sprzedają towar niezgodny z umową i żądasz wymiany na działający egzepmlarz.

Wczytywanie...

Poleć forum