1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem sprzętowy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wielkimistrz, Sierpień 29, 2010.

1. wielkimistrz

wielkimistrz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak po prawdzie nie wiem czy to problem. Mam Xboxa 360 wyprodukowanego w 2007 roku arcade nieprzebiany. Przez dwa lata wszystko było ok :) ale dziś zauważyłem dziwną rzecz. Mianowicie po włożeniu płyty z grą konsola dostaje wibracji i wydaje się siebie taki charakterystyczny wibracyjny zgrzyt. Trawa to kilka sekund a potem już spokój. Tak samo dzieje się przy zamykaniu napędu bez płyty. Jest się czy martwić ?? Łudze się że przecież gdyby było coś nie tak zapaliłyby się czerwone diody. To chyba bez znaczenia ale zwróciłem na ten objaw uwagę grając w zainstalowany na dysku Dead Rising

Aktualizacja z godziny 02:00 :

Potestowałem trochę i nie słyszę nic niepokojącego (nic czego bym przez ostatnie dwa lata nie słyszał). Jako, że nie wierze w "samonaprawiające się" usterki to wnoszę że tak naprawdę nie było żadnej usterki a wszysyki dzwięki jakie wydaje z siebie moja konsola są normalne. Być może teraz zwróciłem uwage na coś o czym mój słuch "zapomniał". Fakt, że dziś użylem konssoli po raz pierwszy od 2 tygodni więc nieco "odwykłem od jej odgłosów

Wczytywanie...

Poleć forum