1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem: Stan usługi Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SinMistico, Luty 8, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. SinMistico

SinMistico Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrK
    Witam !

Mam do was pytanie... jestem żółtodziobem w sprawach konsoli itd dlatego pytam... dzisiaj na internetowym koncie xbox live wyświetliło mi się coś takiego. O co chodzi i jak to naprawić ??? Proszę o szybką odpowiedź :)

Screen z konta XL -> Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 73668fd2e2b75.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Masz wyraźnie napisane czego dotyczy problem. Ms musi to naprawić, Ty nic z tym nie zrobisz.

1 osoba to lubi.
  4. SinMistico

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrK
    Czyli to jest problem MS ?? Nic nie trzeba zgłaszać bo to dotyczy wielu użytkowników nie tylko mnie tak ?

5. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    tak ... to oni Cie informują ze istnieje problem - wiec nie zawracaj se tym glowy bo szkoda czasu

1 osoba to lubi.
  6. SinMistico

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrK
    Dzięki wielkie za pomoc :) Obawiałem się, że to coś u mnie się zwaliło... wcześniej rano miałem parę problemów bo się bawiłem różnymi ustawieniami i kontami itd i myślałem, że może ja coś sknociłem... dzięki jeszcze raz :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum