1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem status code 8382025c

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dejot22, Grudzień 12, 2011.

1. dejot22

dejot22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

potrebuje pomocy jak rozwiązać w/w problem. Chcąc wykupić golda wyskakuje taki status, próbowałem wyczyścić pamięć podręczną ale to nic nie daje.

pozdrawiam i z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. dejot22

dejot22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. EvilPancake

EvilPancake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Najlepszym wyjściem z tego wszystkiego jest wykupienie zdrapki np. na allegro bo domyślam się że interesuje cię przelew

5. dejot22

dejot22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    interesuje mnie promocja 3 miesiące golda za 31,50zł

6. ChrisB

ChrisB Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie to samo. Chciałem skorzystać z płatności PayPal - to jakaś kpina! "MAMY PROMOCJĘ (ale nie możesz z niej skorzystać).

7. EvilPancake

EvilPancake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czytałem gdzieś po forach to ludzie którym pojawił się ten problem nie mogli nic z nim zrobić ;/
    Proponuje zadzwonić do M$ może tam ci coś powiedzą.

8. dejot22

dejot22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ChrisB mógłbyś zadzwonić do ms bo ja akuratnie w tym czasie pracuje i nie mogę prywatnie dzwonić...

9. dejot22

dejot22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiem, czy to rozwiązało problem, ale już gram w fife :D zweryfikowałem przez paypala swoj rachunek w banku i poszło bez problemów:)

10. Robert Trebor

Robert Trebor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    proponuje zrobić tak

Po zalogowaniu na koncie na xbox.com "kupić" konto na miesiąc, ale nie kończyć transakcji. Podczas zakupu utworzy się konto na PayPal i w ostatniej fazie zakupu anulujemy transakcję. Następnie logujemy się na konsoli i powinno zaskoczyć. Ja śmigam w NFS RUN :). Powodzenia jeśli jeszcze problem aktualny.
    Wesołych Świąt przy okazji.

11. Macias1991

Macias1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódzkie
    Mam ten sam błąd próbując zakupić promocyjnie GOLDA za 1zł.
    Zrobiłem sobie konto na PayPal wpłaciłem kaskę, ale czekam jeszcze na weryfikacje konta bankowego.
    5 prób kończy się jednakowym błędem.
    I jak tu korzystać z promocji, ehh dziadostwo.

EDIT:

Dało rade, wystarczy poczekać 2-3 dni aż zweryfikują konto PayPal przez kartę kredytową bądź Konto Bankowe.
    Ja podałem i to i to.
    Dzisiaj się udało zakupić za 1zł promocyjnie Golda:)
    Tylko od razu trzeba sobie na stronie X'a anulować automatyczne przedłużanie konta, bo za miesiąc samo się przedłuży za 30zł.

12. lukaszek1305

lukaszek1305 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    x

mógł by ktoś podać swojego maila lub gg by wytłumaczyć lepiej ten problem

13. Mateusz Noga

Mateusz Noga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Ja też się trochę z tym męczyłem i udało się, skorzystałem z promocji 2 miesiące za 6zł

Wystarczy:

Założyć konto na paypalu
    Zweryfikować je poprzez wpisanie w odpowiednie pola kwotę przelewów które otrzymamy od paypal (są dwa przelewy)
    Poczekać aż na koncie będzie widniało że konto jest zweryfikowane
    Przelać na konto paypal minimum 29zł + tyle za ile kosztuje konto gold w promocji (w moim przypadku w sumie 35zł)
    Dodać płatność paypal na konto xbox najlepiej przez stronę (jak jest więcej kasy na paypalu to już nie chce żeby dodać kartę)
    Na xboxie od razu się pojawi dodana płaność, wystarczy tylko potwierdzić i się cieszyć kontem gold:D

btw

przy dodawaniu płatności przez xboxa dalej mam 8382025c..

pozdro

14. voyage1999

voyage1999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    status code 8382025c

Witam.
    Dzwoniłem do M$ w tej sprawie i ....

Na początku muszę pochwalić obsługę bo naprawdę stanęła na wysokości zadania.

Co do problemu z błędem - status code: 8382025c, w moim przypadku konto paypal nie było powiązane z żadną kartą kredytową / debetową. Obsługa poinformowała mnie, że wystarczy to zrobić i powinno zadziałać (oczywiście pan w słuchawce instruował mnie gdzie i co mam klikać). Polecam zadzwonić do Microsoftu (tel: 801 802 000 w menu wybrać 2, a następnie 5) (dział xbox pracuje od pn-pt w godz. 8:00-16:00)

PS. Nie wiem czy to rozwiązuje problem, ponieważ chciałem dokonać przelewu na konto paypal i korzystać z golda. Kiedy dochodzi do powiązania konta muszę podać dane dotyczące karty płatniczej (kredytowej lub debetowej). Nie mam zamiaru podawać nikomu żadnych danych dotyczących moich kart płatniczych!

15. kamil126p

kamil126p Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    a czy musze dodawac karte?
    Ja przelałem pieniądze na paypal przelewem bankowym , a nie mam karty kredytowej czy moge zaplacic bez karty?

Wczytywanie...

Poleć forum