1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem strony ..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nox3345, Luty 14, 2013.

1. nox3345

nox3345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Siemka ! ,

Mam taki mały a może i nawet duży problem, ponieważ jak zakładałem konto na xbox live, byłem głupi i ustawiłem wiek poniżej 18 lat .. Co oznacza że xbox nie pozwala mi na zakup różnego typu gier itd. A wracając do tematu, Wchodząc na stronkę xbox'a czyli xbox.com, jest opcja wejścia w Moje konto i tam Ustawienia prywatności i trybu online (Oczywiście to wszystko kiedy się już zalogujemy.). Gdy wchodzę w te ustawienia, i chcę je zmienić, to muszę się zalogować na konto rodzica, z czym nie ma żadnego problemu. Kiedy już się zaloguję i kliknę zaloguj (Co raczej jest oczywiste ..) to strona się zmienia, ładuje i wyskakuje błąd : O nie... to nie powinno było się zdarzyć. Wydaje się, że wystąpił błąd w systemie.

date: 2013-02-14 15:50:51
    code: 12E03E4B896D5A
    s: 3yG5Dj0XoroAhZLaW0Z5OQ==
    id: 218f3e3d-2021-49cd-8d85-7db732b782cd
    req: 50f8c0ee-d850-4ad2-9334-7a15281855cd

{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Tak więc nie mogę przez to zmienić ustawień, na czym mi zależy, i teraz dokładne pytanko, czy da się coś z tym zrobić ? Może jakaś pomoc od was :)

Noxu
    Liczą się dobre chęci ..
    Dzięki ! :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
    Ja kiedyś też ustawiłem wiek poniżej 18 roku życia i nie mogłem grać we wszystkie gry. Osobiście zadzwoniłem do Xbox Support i powiedziałem co i jak , pracownik przeniósł mi golda na inne konto ( gdzie ustawiłem wiek powyżej 18 ) i wszystko ładnie chodzi . Może trochę pomogłem .

1 osoba to lubi.
  4. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Rozmowa po polsku, czy trzeba się dogadać? Bo czasem nie wiadomo, a poza tym widocznie będę musiał poszukać :) Rozmowa przez telefon ta ? Bo jest też pisanie z pracownikiem .

5. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
    Rozmowa po polsku , ja też pisałem kilka razy ale jak zadzwoniłem to od razu mi to zrobili .

1 osoba to lubi.
  6. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Dobra dzięki, zrobiłem nowe konto i męczę się z wbijaniem gamerscore od nowa ;P Temacik do zamknięcia :)

Wczytywanie...

Poleć forum