1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Świeżaka........

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez monar, Kwiecień 1, 2013.

1. monar

monar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witaj

Proszę Cię o poradę.
    Córki wymusiły na "Mikołaju" zakup konsoli. Wybrał dla dzieci Xbox'a.
    Ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, dzieci już nudzą się wersjami demo.
    Niestety "Mikołaj" jest raz w roku a mi szkoda wydawać kasę na zakup nowych gier.
    Czytam że jest możliwość "korzystania z zasobów zgromadzonych na portalach internetowych".
    Niestety w tych sprawach jestem lamerem. I pewnie nie dam sobie rady.

Moja konsola: D: 2.0 16203.0 K: 2.0 16203 BK: 2.0.1888.0
    9,6A 5V data produkcji : 2012-10-22
    DYSK: 250GB

Jaka jest możliwość przeróbki konsoli by można było kopiować "legalne inaczej" gry na hdd i uruchamiać je z tegoż dysku?
    Ile kosztuje tego typu usługa?
    Jak długo trwa przeróbka?
    Oczywiscie tracę gwarancję. Jak wyglada awaryjność tego typu konsol ( nie jest katowana: 3-4 godziny w tygodniu)?
    Czy poza autoryzowanym serwisem istnieje mozliwość odpłatnego serwisowania konsol?
    Czy jest jakieś "oprogramowanie", które pozwala korzystać z internetu via konsola bez opłacania usługi GOLD?
    Czy mógłbym uzyskać numer telefonu do Ciebie? Lubię kontakt werbalny.

Czekam na informację
    Pozdrawiam
    Monar

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    przerobić można na dwa sposoby rgh koszt ok 200 zł (odpalanie gier z dysku brak możliwości grania na xbox live ale jest alternatywa np system link (za darmo)) lub na ltu (przeróbka napędu możliwość grania na xbox live) koszt wysoki 300 - 400 zł, ja posiadam powyżej 6 m-ce RGH w konsoli i żadnych problemów nie mam z nią, a co do serwisowania konsoli to albo punkty sklepowe które tym się zajmują , albo można poszukać ludzi tu na forum którzy tym się zajmują, tak samo jak z "przerabianiem" konsoli,

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    rgh , ok 200zl, albo flash napedu, cena ok 300-350zl

5. monar

monar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za garść informacji
    Pytań ciąg dalszy.....

Przerobienie napędu i co dalej? Pobieram "iso"; kupuję czystą DVD+R i wypalam płytkę??? Czy napęd odtwarza każda płytę DVD??? A może konsola lubi jakąś "firme"??? Czy płytkę mogę wypalić na dowolnej nagrywarce??? Mam tylko laptopa, więc "skazany" jestem na zainstalowany napęd.

Przerobiebie RGH i co dalej? Pobieram "iso" i .....???? W jaki sposób przenoszę na hdd konsoli??? Pendrive??? Otoczenie sieciowe??? Czy muszę "konwertować" plik typu iso na "system konsoli"??? Co się dzieje ze "stworzoną" postacią ( chyba zwie się avatar )???
    Zauważyłem, że niektóre demo łaczą się z usługą livexbox (może jakos inaczej się to nazywa). Co w tym przypadku???
    Najważniejsza sprawa: czy w obu przypadkach "przeróbek" można korzystać z kinect;a w grach ????
    Może garść informacji w temacie przeglądarki internetowej....????

Pozdrawiam

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wszystko jest na forum, szukaj

7. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Polecam przerabiać na LT 3.0 z tą przeróbką mamy dostęp do internetu (Xbox Live) i gry odpalamy z płyty (można instalować na HDD ale płyta musi być nadal w napędzie). Gry "legalnie inaczej" na tą przeróbkę można kupować na giełdach z elektroniką (np. w Krakowie na Balickiej, oczywiście nie tylko w Krk. są takowe giełdy, a wszędzie praktycznie, można też spotkać kramy z takimi grami na różnych placach handlowych, cena takiej gry wynosi 10-30 zł). Nie polecam RGH ponieważ uniemożliwia dostęp do Xbox Live. Pozdrawiam, Malan.

8. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    co do RGH to masz wszystko tutaj opisane
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-7-a-145552/

a co do ltu to masz tu http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-7...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/

co do kinekt-u to będzie działać zjednym i drugim,

Wczytywanie...

Poleć forum