1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Tekken 6

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wierzbaa7, Sierpień 12, 2013.

1. wierzbaa7

wierzbaa7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Racibórz
    Witam mam problem z grą Tekken 6 na xboxa 360
    Gra jest oryginalna,xbox 360 slim też nie przerabiany
    I mam taki oto problem gdy 1 raz włączyłem grę po logach producentów gdy ściemniał obraz został czarny i dało się normalnie wyjść itp. ale gra nie chce działać.
    Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zainstaluj na dysk, może jest rysa na nośniku.

4. wierzbaa7

wierzbaa7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Racibórz
    Nie da się.Próbowałem i pisało aby przeczyścić i spróbować jeszcze raz.
    Nw co teraz robić gra ledwo kupiona poradźcie coś proszę :)

5. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeżeli uszkodzona jest tylko przezroczysta warstwa to można płytę oddać do polerowania (10zł +/- 3), straci ona swoją grubość i będzie delikatna ale powinna działać, im większe rysy tym mniej razy można zastosować polerowanie. Jeżeli polerowanie nic nie da to płyta do kosza. W przypadku uszkodzonej powierzchni zapisu płyta od razu do kosza.

Płyty Double Layer mają to do siebie że nawet najmniejsze ryski skutkują błędem odczytu. W przypadku płyt BlueRay i gier na ps3 jest lepiej, ścieżki są mniejsze ale pojemność płyty pozwala na nagrywanie tych samych danych wielokrotnie i gdy dany sektor będzie uszkodzony to laser przeskoczy dalej i odczyta dane z innego.

Wczytywanie...

Poleć forum