1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem theme

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez adimen944, Sierpień 3, 2010.

1. adimen944

adimen944 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam problem chciałem przez pen drive wgrać temat do xboxa wsadziłem pen drive do Xbox 360 skonfigurowałem wszystko ok wsadzam do PC pen drive ..odpalam program biorę files potem open device i nic nie reaguje wiecie może o co chodzi moje gg 12162176 .
    PS.Odpowiedzi przeczytam jutro.
    POZDRAWIAM ALL

Edit
    Tera nawet go xbox nie czyta i komputer odbiera go jako dysk wyskakuje informacja Włóż dysk ponownie do stacji H ? pomóżcie jest mi on bardzo potrzebny bo ide tera do technikum a tam te prezentacje itp . help me

2. Lotnik421 Xbox One

3. adimen944

adimen944 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    refresh proszę to ważne ludzie pomocy !

4. 87grzes

87grzes Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    A komp widzi Ci go wogole?? jesli tak tylko jak chcesz wejsc na dysk wyskakuje " Włóż dysk ponownie do stacji H" to po wlozeniu sformatuj pen'a

Wczytywanie...

Poleć forum