1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem tworzenia konta XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Danioh, Styczeń 1, 2011.

1. Danioh

Danioh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko
    Nie jestem pełnoletni i chce utworzyć konto live wiec wypełniam moje dane i potem rodzica. Następnie prosi o udowodnienie pełnoletności numer karty kredytowej. Moi rodzice posiadają tylko płatnicza Visa no i wpisuje ten numer i kod karty i wyskakuje że błąd kart płatniczej. Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Czery

Czery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    karta kredytowa a płatnicza (debetowa) to co innego, możesz je odróżnić po tym że kredytowa ma wypukłe numerki.

4. Danioh

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko
    A jak nie mam tej karty kredytowej to co nie zaloguje się?

5. Czery

Czery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oczywiście że się zalogujesz, ale musisz stworzyć konto prawdziwe - czyli po prostu podaj prawdziwą datę urodzin.
    Do tego kreator konta poprosi abyś założył konto rodzica (opiekuna) jako że jesteś niepełnoletni. Ale to Ty je założysz i będziesz miał i tak i tak pełen dostęp do konfiguracji konsoli.

6. Danioh

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko
    nie mogę założyć go bo moi rodzice nie maja karty kredytowej tylko płatniczą
    a teraz jak próbowałem na konsoli to błąd że region dziecka nie jest taki sam jak rodzica

Co mam zrobic ?

7. Danioh

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko
    Temat zamknięty

Wczytywanie...

Poleć forum