1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem tylko z grami na Kinect -RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rogalik8, Czerwiec 22, 2013.

1. rogalik8

rogalik8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam,
    Mam Xbox 360 4gb uruchamiam każdą grę która nie wykorzystuje kinect'a oraz tylko kinect sport i kinect sport 2, wszystkie inne gry które wymagają kinecta się nie uruchamiają, do wybraniu default.xex pokazują się informacjie o kinect (ustaw się na sprost kinec itd.) po czym pojawia się komunikat błąd odczytu płyty - gra jest uruchamiana jak każda inna z dysku usb.
    co robię nie tak ? przeszukałem forum i nie znalazłem takiego problemu.

Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bogusz

Bogusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubartów
    Jak rozumiem z opisu grasz z dysku? jak tak to ja bym spróbował ściągnąć i wrzucić ponownie na dysk (ale nie pobieraj tego samego!)

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sterowniki kinect dograne ? masz w FSD avatara czy tylko cień?
    napisz jaką masz wersję dash'a.

Wczytywanie...

Poleć forum