1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem USB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adamek, Luty 6, 2011.

1. Adamek

Adamek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Piona ;) Mam pewien problem chcę podłączyć fona przez USB do X i przestawiłem opcje Usb w fonie tak aby to jakoś działało . Xbox wykrywa fona i muzykę ale gdy ją odtwarzam to piosenka leci ale tylko 8 sec i albo od początku albo zmienia i leci nastepna nuta tylko 8 sec. Z Płyty muzyka normalnie leci z MP3 też a z telefonu tylko 8 sec leci każda piosenka 0.o . Szukałem w tematach itp i wyszukiwarce ale jakoś nie mogłem nic znaleźć sensownego o takiej sprawie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    XBOX ma problemy z wspolpraca z niektorymi telefonami.
    Ja np. moge tylko ladowac spod xboxa.

4. Adamek

Adamek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak mi też sie ładuje tylko telefon eh . Mój telefon to Sony ericsson Yari jeden z nowszych telefonów wiec myślałem że jakoś podziała .

Wczytywanie...

Poleć forum