1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[PROBLEM] Ustawienia w Skyrim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kacper Cebulak, Styczeń 12, 2013.

1. Kacper Cebulak

Kacper Cebulak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam,
    Piszę na forum, ponieważ mam nadzieję że znajdę tu ostatnią deskę ratunku.
    Mam problem związany z ustawieniami w Skyrim na Xbox360,
    Mianowicie, za każdym razem gdy odpale na swojej konsoli Skyrima,
    jestem zmuszony ustawiać wszystko jeszcze raz pod moje wygody, ponieważ za każdym razem opcje resetują się do standardowych, jak kolwiek to zwą.
    Mówię tutaj o rzeczach takich jak: poziom trudności, ustawienia audio i ustawienia graficzne(np:jasność)
    Jeżeli ktoś z was wie jak temu zaradzić proszę o pomoc, jest to bardzo uciążliwe przy każdej wizycie w Skyrim zmieniać ustawienia.

Pozdrawiam,

Wczytywanie...

Poleć forum