1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem VIA Ports

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Fasto, Październik 12, 2009.

1. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    Witam chodzi oto jak miałem Windows Xp SP1 to po zainstalowaniu sterów porto32 jak wchodzilem w jungle flashera to normalnie się uruchamiał a teraz mam Windows Xp SP2 i jak zainstalowałem Porto32 sterowniki i włanczam Jungle Flashera to ino raz wyskoczyło na początku przy pierwszym uruchomieniu NO Via Ports jakoś tak ale program się włonczył i już to nie wyskakuje wogule program działa normalnie to według was musze te jakieś sterowniki via instalowac czy wszystko jest ok i będę mugł przerabiac xboxsa?proszę o pilną odpowiedz

Wczytywanie...

Poleć forum