1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem w AC II

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SEBA VENCEDOR, Sierpień 1, 2013.

1. SEBA VENCEDOR

SEBA VENCEDOR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    Witam. Mam problem w darmowym AC II z zagadką obiektu 16. Gdy odkryłem na murze pierwszą zagadkę wyświetliła się treść ale dałem sobie spokój uznając, że tylko je poodkrywam, przechodząc grę a rozwiążę je później. Teraz rozwiązałem wszystkie poza pierwszą gdyż jak w nią wchodzę (czy to z poziomu true czy z budynku) wyświetla się czarno-białe tło tak jak być powinno ale nie ma treści zagadki i gra się zawiesza :apologetic: . Czy to jest błąd gry czy jakiś trick muszę zrobić bo dziwi mnie, że za pierwszym razem treść mi się wyświetliła (teraz żałuję, że jej na początku nie rozwiązałem). Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję :smile:

2. Lotnik421 Xbox One

3. adri991

adri991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To tylko jedynie musi być błąd. Spróbuj usunąć grę i ściągnąć ją jeszcze raz.

1 osoba to lubi.
  4. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    No jedyne rozwiązanie a dla ciekawskich zamieszczam swój filmik z filmikiem z True :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum