1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem w odczytywaniu gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piotr2393, Październik 27, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. piotr2393

piotr2393 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam! Jak w temacie, mam problem z odczytaniem przez konsolę nowonagranych gier. Konkretnie chodzi mi o tytuły: MORTAL KOMBAT oraz Colin McRae Dirt 3. Gry nagrane ImgBurnem oraz sprawdzone agbx. Po wrzuceniu ich do napędu konsola jakby nie widziała płyty i wyświetla komunikat "Otwórz DVD". Winę płyty wykluczam, gdyż posiadam już pewną grę (HOMEFRONT) na płytce danej firmy.
    Moje pytanie brzmi czy muszę patch'ować gry przed ich nagraniem(dotychczas nie było to wymagane)?
    W czym może tkwić problem?
    Posiadam soft LT 2.0
    Pozdrawiam, dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReloadZ

ReloadZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hmm Mam identyczny problem z mortak kombat , także mam LT 2.0 i nagrywałem ja jakiejś płytce za 3zł więc to może być przyczyną.
    Sciągnij inny obraz gier oraz wypal na Verbatimkach.

4. piotr2393

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy to, żę wymienione gry, z którymi jest problem są z wave 11 to może mieć wpływ na ich wadliwe działanie(wręcz jego brak) ? Mimo iż Homefront również jest z wave 11, a działa poprawnie...

Problem płyty w tym wypadku nie ma znaczenia, bo jak pisałem wcześniej mam już sprawną grę na takiej płycie.

5. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    odpalam MORTAL KOMBAT na 2.0 bez problemów. Nagraj od nowa, prędkość 2.4 i najlepiej na verbatimach. To, że jakaś gra ci działa, to nie ma znaczenia. Z tanimi płytami jest loteria...

6. piotr2393

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bez żadnego patchowania nagrywałeś obraz? Mój przepuszczony był przez agbx'a i żadnych zastrzeżeń nie posiadał. No cóż spróbujemy na Verbatimie. Normalnie na LT 2.0 odpale każdą grę czy jest to od czegoś zależne?

7. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    raczej wszystkie, jak masz najnowszego dasha.

8. piotr2393

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ruszą raczej wszystkie - OK, a co do patchowania ich, to skąd mogę się dowiedzieć, które tego wymagają?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum