Problem w podlaczeniu neta do xboxa

grafi

Świeżak
Świeżak
Witam, mam problem w podlaczeniu xboxa pod liveboxa, problem mniej wiecej wyglaqda nstepujaco: podczas gdy w konsoli dokonuje testu polaczenia z xbox live, to tuz pod koniec testu gdzie konsole sprawdza polaczenie internetowe wyskauje blad:/. Probowalem juz postepwoac wedlug instrukcji roznych poradnikow ale ciagle wyskakuje to samo, w niektorych przypadkach gdy sam wpisuje numer Ip z tych poranikow to podczas testu blad wyskakuje juz przy wyszukiwaniu IP. ponizej jeszcze zamieszczam zdjecie ktore ilustruje moment w ktorym wyskauje blad (dokladnie chodzi o miejscie w ktoryhm jest wykrzyknik):

DSC00111.JPG | | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

Pozdrawiam
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
a podlaczasz za pomoca kompa czy routera??
 

grafi

Świeżak
Świeżak
za pomocą routera
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Może chodzi o przekierowanie portu?
Albo ustawienie firewalla w shit-boxie
 

grafi

Świeżak
Świeżak
a jak zrobic jedno i drugie???
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Loguje się na router przez przegladarkę internetową.
W adres wpisujesz 192.168.1.1 albo 192.168.0.1, nie wiem dokładnie jaki tam jest, potem login: admin hasło: admin
Kiedyś widziałem chyba poradnik jak ustawic liveboxa pod xboxa, nie wiem tylko czy to było na tym forum.
EDIT:
Spróbuj jeszcze podłączyć samego xboxa, kompa wyłącz żeby nic innego nie było połączone z routerem.
Ponoć przy liveboxie pomaga :p
 

grafi

Świeżak
Świeżak
a po zalogowaniu sie na ten router co dalej musze zrobic??
 

grafi

Świeżak
Świeżak
a czy jestescie moze zorientowani, co nalezy zrobic gdy wyskakuje mi ten sam blad o ktorym pisalem powyzej,ale w sytuacji xboxa podlaczam bezposrednio przez karte sieciową komputera
 

amur

Świeżak
Świeżak
Rówmież jestem zainteresowany tematem , prosze o konkretny opis podlączenia xa pod liveboxa , umnie raz na ruski rok jest ok naprzykład dzis sciągnołem aktualizacja na xboxa zainstalowala sie wszystko ok a po chwili wielkie d... znowu problem z połaczeniem z live .
 

grafi

Świeżak
Świeżak
wlasnie zapomnialem dodac: w moim przypadku rowniez na poczatku xbox sciaga jakas aktualizacje
 

muciek1988

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanko mam neta z orange business Everywhere i prubuje podłączyc xboxa do netu ale ciagle wysjkakuje mi brak karty siecowej dodam ze mam laptopa i wcześniej podlaczałem go do laptopa a teraz ciagle wyskakuje mi błąd musze coś do kupić czy coś zmienic w systemie mam viste
 

amur

Świeżak
Świeżak
Umnie juz wszystko ok , podłączylem konsole bezposrednio do liveboxa zarejestrowałem sie przez konsole i utwozylem nowe konto i wszystko poszlo bez problemu terza kozystac puki mozna , bo konsole niestety tez mam przerobioną :D dodam jeszcze zeby niesugerowac sie tym testem połączenia bo na nim mam ze niby jest zle a wszystko smiga , i tu byl podstawowy błąd sugerowalem sie testem a trzeba bylo profil stworzyc
 

dadas215

Świeżak
Świeżak
Umnie juz wszystko ok , podłączylem konsole bezposrednio do liveboxa zarejestrowałem sie przez konsole i utwozylem nowe konto i wszystko poszlo bez problemu terza kozystac puki mozna , bo konsole niestety tez mam przerobioną :D dodam jeszcze zeby niesugerowac sie tym testem połączenia bo na nim mam ze niby jest zle a wszystko smiga , i tu byl podstawowy błąd sugerowalem sie testem a trzeba bylo profil stworzyc

Mam podobny problem..otuz mam X podlanczonego kablem ethenet do routera z wbudowanym modemem (THOMSON) dodam ze w UPC 10mb/1mb do routera jest podlanczony laptop ale siecia bezprzewodowa gdy robie test sieci w Xboxie na adresie IP wyskakuje proba nie udana prosze pomozcie mi bo naprawde jestem fanatykiem Xa mam wreszcie neta a nie moge podlanczyc:(:(:(:(:(:(
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Mam podobny problem..otuz mam X podlanczonego kablem ethenet do routera z wbudowanym modemem (THOMSON) dodam ze w UPC 10mb/1mb do routera jest podlanczony laptop ale siecia bezprzewodowa gdy robie test sieci w Xboxie na adresie IP wyskakuje proba nie udana prosze pomozcie mi bo naprawde jestem fanatykiem Xa mam wreszcie neta a nie moge podlanczyc:(:(:(:(:(:(
I musisz aż w trzech tematach o to samo pytać?????????????
 

dadas215

Świeżak
Świeżak
No nie...lol ;p ale boje sie ze nie uzyskam szybkiej odp a bardzo mi zalezy....ale ju nie bede ;p POMOCY proszeeeee
 

Do góry Bottom