1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem w xpudełku z netem :(

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Poisonbolt, Czerwiec 10, 2010.

1. Poisonbolt

Poisonbolt Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gubin
    Witam, mam taki problem, gdyż mam kabel od neta w PC i gdy przekładam go do xboxa to nie może mi połączyć do xbox live ;/ Jak daje przetestoj polaczenie z internetem to pokazuje, że z moją siecią jest coś nie tak.
    A na PC chodzi tak jak zwykle.
    Pomocy :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Może masz net przydzielany z MACfilterem, może masz IP na PC przydzielane ręcznie a nie automatycznie.. powodów może być wiele sprawdź najpierw te dwa.. :)

4. SilverBlade

SilverBlade Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zależy czym podpinasz. Przez USB nie będzie działał, a jeżeli chodzi o kabel od Etharnetu (skrętki i te sprawy) - chyba trza mieć odpowiedni kabel, nie wiem czy skrętkę czy nie (są 2 prawie identyczne kable, lecz jeden z nich nie działa).

Wczytywanie...

Poleć forum