1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Weryfikacja 49-50 %

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adek, Wrzesień 26, 2013.

1. Adek

Adek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam przerobionego IHAS 124 b jak z poradnika na forum i tak samo ustawione parametry Imgburn
    gra nagrywa się dobrze lecz zawsze przy weryfikacji staje na 49 lub 50 %
    nie wiem co jest nie tak na CloneCd działa ok wszystko lecz niestety nie nagram na nim dobrze FIFY 14 :(
    proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Ja też tak miałem z Minecraft tyle że na LG a nie ihas ale gra pomimo weryfikacji 49% poszła :)
    Sprawdzałeś czy działa?

4. Adek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie działają gdy wkładam do napędu to wyskakuje jakiś obrazek z z liczbami nie ma obrazka gry nic
    albo czasami jest gra ale po odpaleniu błąd płyty gdy nawet nie wejdę do menu

ps... czy muszę zawsze brać weryfikacje żeby dobrze się nagrało ?

5. Adek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ref

Wczytywanie...

Poleć forum