1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem - Wiatraki Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jugo499, Luty 13, 2013.

1. jugo499

jugo499 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Na wstępie proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu bo sam nie wiedzieć czemu nie mogłem w odpowiednim dziale go założyć.

Otóż dzisiaj chciałem trochę pokombinować z chłodzeniem w moim xboxie. Podczas pomiarów miernikiem gniazda wiatraków ( + - + ) zwarłem ze sobą któreś z wyprowadzeń i nie działają mi wiatraki w konsoli. Konsola uruchamia się normalnie wszystko inne działa. Obecne pomiary gniazda wiatraków: od 0,9V do 1,2V (to zdecydowanie za mało żeby choć jeden wiatrak chodził). Jeżeli chodzi o obeznanie z lutownicą to mam spore doświadczenie, jednakże brak u mnie doświadczenia w pomiarach i nie jestem w stanie sam znaleźć uszkodzonego elementu.

Przejdźmy do sedna. Chciał bym naprawić samemu te wiatraki żeby działały jak wcześniej, nie chcę też robić żadnych udziwnień typu podłączenie wiatraków w inne miejsce, Zamieszczam dwa zdjęciu na których uwieczniłem okolice gniazda wiatraków, proszę kogoś obeznanego by wskazał mi możliwe elementy które uległy pod wpływem nieuważnej ręki usterce. Dodam że chciał bym się obejść po za serwisem bo uważam że jest to za banalna usterka żeby oddawać sprzęt i jeszcze płacić. Proszę o jak najszybsze i fachowe odpowiedzi.

Zdjęcie: Góra
    http://www.dubstation.pl/gora.JPG Zdjęcie
    Zdjęcie: Spód
    http://www.dubstation.pl/dol.JPG Zdjęcie

Proszę nie odsyłać mnie do innych tematów bo wątpię żeby dokładnie taki przypadek spotkał kogoś innego.

Wczytywanie...

Poleć forum