1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem:Wymiana napędu w Xboxie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sientek, Październik 15, 2012.

1. Sientek

Sientek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Piszę ten temat ponieważ mam parę ważnych dla mnie pytań.

Posiadam konsole Xbox 360 FAT (Wersja z 20GB dyskiem). Na konsoli wgrany jest dashboard: 2.0.8955.0.
    Wgrana jest jakaś stara przeróbka z przedziału 1.61 w górę (tak dawno to było że nawet już nie pamiętam).
    Napęd jaki znajduje się w konsoli to Benq.

I moje pytania są takie.
    Gdy będę chciał kupić np na allegro nowy napęd i wymienić go za tego Benq (napęd trochę zajechany i już mi płyt nie chce czytać ;/) to będzie jakiś problem??.
    Dodam jeszcze że chciałbym wgrać Lt 3.0. Koleś jak mi przerabiał konsole wysłał mi na maila oryginalny klucz do napędu co miałem przed przeróbka ale gdzieś po prostu zapodziałem tego maila (chyba po prostu niechcący uznałem go za spam i skasowałem ;/).

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to proszę pisać postaram się na nie odpowiedzieć. Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Problem:Wymiana napędu w Xboxie.

Kupujesz benq ,ze starego wyciagasz dvdkey i ladujesz do nowego razem z Lt i tyle.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum