1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem: Xbox 360 a TV LCD 50 hz

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Tomekzc, Wrzesień 18, 2011.

1. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    witam. tak jak w temacie.. czy na takim tv nie bede mial problemów z uruchomieniem gier, poniewaz wiekszosc gierek wymaga 60 hz.. konkretnie chodzi o model lg 32" z full hd 32LK450. A takze jak to sie bedzie mialo do grafiki? bardzo ucierpi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    czemu by miało nie działać? normalny będzie obraz jak na lcd

4. Tomekzc

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    gdzies na forum znalazlem jakis starozytny temat o dokladnie ten http://xboxforum.pl/konsola-f23/xbox-360-tv-50hz-7477.html
    a planuje kupic tv tylko ze z kasa to tak srednio i znalazlem w miare ok ale ma tylko 50 hz odswiezanie i po przeczytaniu tego tematu co dalem linka to dziwny metlik mam w glowie. bo pisza tam ludzie ze 60 hz giery wymagaja a ten tv ma 50hz.. mi sie zdaje ze to tylko grafika moze byc gorsza przez ta czestotliwoc ale czy duzo? czy lepiej dozbierac kase i kupic 100hz?

Edit: zły link

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  6. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zawsze jest lepiej kupić lepszy lub większy, miałem kiedyś 42 cale teraz mam to co niżej .tv i monitor kupuje tak ,że musze widzieć jak wyglada obraz jakość bo parametry a realne działanie tego sprzetu to dwie różne sprawy

7. Tomekzc

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  8. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    ja mam LG 42 cale 100hz, ma opcje True Motin, która np w grach takich jak LA Noire, Red Dead Redemption czy Battlefield BC 2 wygląda fajnie, ale już np Guitar Hero lub Fifa wygląda badziewnie, mój kumpel ma TV LG, taki jak podałeś na górze i jakość ma świetną, tak jak ja na 42 100 hz bez włączonych tych "super dodatkowych funkcji", ważne jest aby: TV obsługiwał full HD 1080p, kabel HDMI i śmiga cacuszko :D

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    wiadomo że tym większy tv to troszke się na jakości grafiki traci.zauwazyłem po przeskoku z 32 cali na 42 i widać pixele nawet w nie których grach

10. Tomekzc

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ok dziekuje wszystkim za doradzenie ;] zaraz uderzam do sklepu ;]

Wczytywanie...

Poleć forum