1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem xbox 360 napęd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cykor1206, Grudzień 8, 2013.

1. cykor1206

cykor1206 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie Kupiłem dziś sobie Na "car boot" cos w stylu targu w polsce za 10 F xbox-a 360 włącze konsole wszystko działa każda dioda jest zielona działa wszystko poza napedem nie wiem czy w sumie nie działa cały czy tylko jakiś element gdy włoze płyte do napędu słychać takie dwa dziwne dzwieki pisze odczytywanie i za 10sekund znow pisze otwórz napęd a czasem wyświetla niewłaściwy dysk czy coś takiego czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć co może być nie tak ?

zapomniałem dodać ze laser czyściłem denaturatem i alkocholem 95% (Spirytus) i dalej nic

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zobacz ile na potencjometrze od DVD jest Ohm powinno być 3.30~3.00kOhm

View attachment 391

4. cykor1206

cykor1206 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    3.18 jest u mnie sprawdziłem przed chwila jeszcze czy plyty cd chodza ale jest te same dzwieki 2

EDIT

musze jeszcze dodać ze podczas rozkrecania (otwierania) xboxa byly microsofta plomby czyli nigdy wczesniej raczej nie byl otwierany

Info orso6 // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum