1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[PROBLEM] Xbox 360 stingray. Brak dźwięku w GTA V (KABEL HDMI)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez shyBBy, Styczeń 22, 2014.

1. shyBBy

shyBBy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od wczoraj jestem posiadaczem XBOXA 360 Stingray wraz z GTA V. Z początku, po rozpakowaniu i podłączeniu wszystkiego obraz był nieciekawy, gdyż nie miałem jeszcze wtedy kabla HDMI. Dźwięk oraz obraz był. Dzisiaj zakupiłem nowy kabel HDMI a dokładnie taki: Kabel 2m HDMI -HDMI Gold 1.4 FullHD 3D łamany Łdź (3870668743) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Po podłączeniu kabla HDMI, obraz się polepszył, dźwięk również jest lecz tylko jak by na ekranie głównym. Tutaj właśnie pojawia się problem, gdyż dźwięk jest tylko na początku, a po odpaleniu GTA V już tego dźwięku nie ma.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Meehoweq

Meehoweq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Chorzów
    Masz kino domowe czy dźwięk leci przez TV?

4. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    Kwestia ustawień gry zapewne! Tak że spróbuj tam coś pogrzebać! A może Twój tv nie dekoduje dźwięku podawanego przez HDMI?

Pomogłem? Daj przydatne! Dziękuje!

5. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Najbardziej dziwi mnie cena tego kabla 15 zł , ja za swój dałem 50 zł . A wracając do problemu spróbuj podpiąć do innego gniazda HDMI w tv mi się zdarzyło 2 razy że znikł mi dźwięk na jednym HDMI , i to nie na jednym telewizorze ;)

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to nie chwal sie tym ze za HDMI dales 50 zl bo to glupota, ja mam kabel za 7 zl i dziala poprawnie, HDMI to przesyl cyfrowy i cena i jakosc kabla nie ma tutaj znaczenia

co do tematu, zapewne trzeba cos ustawic w konsoli badz telewizorze, sprawdzic w tv jakie jest ustawione zrodlo dzwieku itp

Wczytywanie...

Poleć forum