1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem xbox live gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubson6, Styczeń 15, 2014.

1. kubson6

kubson6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema właśnie załozyłem konto xbox live, po czym wyskoczył mi komunikat, że mogę odpalic darmowego golda na miesiąc więc wciskam i wyskakują mi dane rozliczeniowe imie nazwisko etc, po czym wyskakuje numer telefonu.. wpisuje poprawny juz 10 raz i otrzymuje komunikat : Wpisany numer telefonu nie jest prawidłowy. Sprawdź swój numer telefonu i spróbuj ponownie. Więc zalozylem nowe konto microsoft z innym numerem ( mam też drugi ) więc wpisuje drugi na innym koncie i znów to samo, probowalem numer ojca , matki , wymyslony ale ciągle wyskakuje to samo.. nie wiem o co chodzi numer jest prawidłowy a zależy mi na grze online. A zapewne jak pominę oferte na miesiac darmową to golda nie otrzymam.. Co mam z tym zrobić jakieś propozycje czy może sugestie bo mam już dość, tyle pierdzielenia z łączem, a teraz kolejne z odpaleniem konta to już mnie przerasta. Prosze o pomoc i z góry dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. kkml2

kkml2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może zły format wprowadzasz, ja mam podany 48609xxxxxx i nie było problemu

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

4. kubson6

kubson6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Masz racje, teraz kolejny problem z racji iż zaznaczylem ze jestem pełnoletni (choć nie jestem) jest problem z danymi karty kredytowej, wpisywać byle jak czy poprosić rodzica o dane ? Bo nie wiem co robić ;)

5. kkml2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do rozliczeń musisz podać te dane, które widnieją na karcie. Inaczej transakcja nie zostanie zaakceptowana.

6. kubson6

kubson6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie chodzi o to że chce uzyc darmowy miesiąc probny golda, nic nie płacic narazie tylko wadzą mi te dane karty po skończonym miesiącu próbnym moglbym np zmienić na dane rodzica i wtedy robić tranzakcje z karty rodzica ? Bo mam wpisane (przykład) Jan Kowalski jako osoba pełnoletnia chociaż pełnoletni nie jestem, a mój ojciec np Piotr Kowalski i czy wtedy to będzie ze sobą wspołgrało jak zmienie ? Czy najlepiej stworzyć nowe konto i poprostu zaznaczyć że nie jestem pełnoletni ? Ale wtedy za to nie wiem czy bede mogł wyprobować darmowego golda ;p

7. kkml2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dane rozliczeniowe możesz w dowolnym momencie zmieniać, wiec to nie ma znaczenia co wpiszesz

8. kubson6

kubson6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiecznie problemy żeby zagrac w porąbane gry przez neta.. boję się troche bo nie mam 22 lat jak zaznaczyłem tylko 16 i nie wiem czy podrabiać tam numer karty kredytowej której nawet nie posiadam i czy wiązą sie z tym jakieś konsekwencje... a mam pytanie jeśli na koncie live będe NIEPEŁNOLETNI to nie mogę wykorzystac darmowego golda na miesiac ?

9. kkml2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wątpię żeby wiek miał znaczenie. A nie możesz pominąć wpisywania danych karty kredytowej?

10. kubson6

kubson6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety nie moge, a później gdzie mogę je zmienić i czy jak zmienie dane na rodzica to będzie się zgadzało ?

11. kubson6

kubson6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy lepiej zrobić paypal ?

12. kkml2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To wpisz byle jakie dane, a jak będziesz chciał coś kupić to zmienisz dane rozliczeń z poziomu konta Microsoft przez przeglądarkę, na xbox chyba nie można, ale z komputera bez problemu

Wczytywanie...

Poleć forum