1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem xbox live!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Arima Tekken, Styczeń 20, 2010.

1. Arima Tekken

Arima Tekken Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Racibórz
    Mam problem przy rejestracji na xbox live bo wyskakuje mi coś takiego,u kumpla sprawdziłem jemu też to wyskoczyło.Ktoś może pomóc?[​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Pomoże zmiana w ustawieniach regionalnych konsoli , kraju innego niż Polska gdzie dostępny jest XBL czyli np. UK lub USA . No i użycie czasem opcji "szukaj" umieszczonej na środku u góry strony ....

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    zmień region w ustawieniach konsoli z Polski na kraj na który się rejestrujesz

Wczytywanie...

Poleć forum