1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xXxGumixXx, Lipiec 3, 2010.

1. xXxGumixXx

xXxGumixXx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiec tak ladnie pieknie smiga mi internet w ixie uzywam kompa jako router wiec gdy chce zrobic konto na live wyskakuje mi blad wpisuje email naciskam dalej potem mi kaze wpisac haslo i po wpisaniu hasla mam komunikat ares email lub haslo jest niprawidlowe no cholera jasna oni lepiej wiedza jaki ja mam email niz ja sam pomocy bo idzie dostac z tym bialej goraczki

2. Lotnik421 Xbox One

3. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    jeśli nie założyłeś konta, to nie masz loginu w postaci maila i hasła... jak mamy pomóc w takim razie ? ;o

4. cieszymir

cieszymir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Sproboj zalozyc maila\konto na passport.net i uzyj tego maila do załozenia konta na xbl...
    kiedys pomoglo...
    a jak nie to zmiem ustawienia regionalne na inny kraj ( nie PL)---> Najpierw zobacz ustawienia^^

5. tommygrab

tommygrab Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rewelacja live-problem

Witam mam ten sam problem,mi jeszcze wyskakuje-''wskazany windows live ID jest powiązany z innym tagiem gracza Wprowadz inne live ID i haslo''.
    Normalnie krew mnie zalewa już drugi dzień próbuje, szukam na forach i nic,kont e-mail mam ze 3 jedno z końcówką com,bo słyszałem że te z pl to do niczego się nie nadadzą.
    Mam prośbę do kogoś kto dokładnie zna się na rzeczy aby napisał krok po kroku jak temu zaradzić.Temat się wciąż powtarza załatwmy sprawę całościowo i oszczędźmy kolejnym irytacji-sam mało nie rozwaliłem lapca.Na pewno coś pokręciłem albo o czymś nie wiem Pomocy
    Pozdrawiam

6. cieszymir

cieszymir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Mowie ci zaloz maila po przez passport.net i uzyj potem tego maila do rejstracji konta na xbl mi to pomoglo chociaz teraz zalozylo mi konto nawet z maila ktory jest na tenbit.pl
    Jak to nie pomoze to sproboj zalozyc konto poprzez oficjalna strone xboxa z tym ze nie dostaniesz darmowego konta gold ( dostaniesz silver)

7. tommygrab

tommygrab Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdzę i dam znać czy podziałało-ale jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to proszę pisać
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum