1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PROBLEM xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spir00, Wrzesień 6, 2014.

1. spir00

spir00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wczoraj zakupiłem konsole wszystko śmigało zacząłem pobierać forze przy 25% już mogłem grac wszystko wciąż śmigało. i dziś kupiłem grę Ryse son of rome włożyłem dysk do napędu i nic nie pokazywało że jest włożony to chciałem wyjąc ale nic się nie działo . następnie wyłączyłem konsole i włączyłem od nowa ale ciągle mam zielony ekran lądowania i nic się nie dzieje . Manually eject a disc from the console | Xbox disc won’t eject ten sposób tez nie działa

EDIT
    płyta wyjęta
    xbox się uruchomił i teraz nie wiem
    zauważyłem że płyta jest nadpęknięta od środka dlatego pewnie za 1 razem nie chciało jej czytać jak i nie chce teraz włożyłem pierwszy lepszy film dvd i od razu wczytało bez problemu. gdybym spojrzał przed włożeniem czy płyta była nadpęknięta to bym nie rozmyślał nad tym teraz trzeba będzie odmienić w sklepie

Info orso// Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj, ortografia.

Wczytywanie...

Poleć forum