1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem xbox party

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Adrik, Listopad 20, 2010.

1. Adrik

Adrik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Witam. Kupiłem sobie xboxa z miesiąc temu. Wszystko było ok. Przyszedł nowy dash i się zaczęło. Od kąt jest nowy dash nie mogę się dołączyć do żadnej grupy xbl party ani nikt do mnie wyskakuje komunikat " Niemożna połaczyć do grupy xbox party. To samo w grach. Do mojego pokoju żaden z kolegów wejść nie może ani ja do nich. Internet mam puszczony przez komputer ponieważ mam internet radiowy 512 kb/s. Nat mam odblokowany. W komputerze muszę mieć zaporę jednak włączoną bo jeśli wyłączę to wogule neta niema w xboxe a jak juz jest to jest nat umiarkowany. Także muszę włączać zaporę i wszystko odblokowywać żeby było ok. Macie jakieś pomysły. Może ruter kupić?

Wczytywanie...

Poleć forum