1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem. Xbox pod monitor.

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez Szymon Kosicki, Kwiecień 2, 2013.

1. Szymon Kosicki

Szymon Kosicki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam monitor DELL 1707FPV, do którego chce podłączyć XBOX 360 Slim 4 GB. Kupiłem taki kabel Kabel VGA-HDMI 2m gold FULL HD D-Sub kraków Jakość (3131801381) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., lecz gdy go podłączam nie pokazuje mi się obraz a na padzie mruga środkowy przycisk. To wina kabla czy monitora?

2. Lotnik421 Xbox One

3. snake210196

snake210196 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    też korzystam z tego kabla co Snake i nie narzekam na jakość obrazu.
    kupiłem przejściówkę 2xchinch+1xjack i podpiąłem wieżę.
    hula jak ta-lala

5. mietafix

mietafix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Mam problem, po zrobieniu RGH przestał mi działać kabel XBOX-VGA, ten co zamieszczony jest w drugim poscie. Nie mam ani obrazu, ani dzwięku choć konsola odpowiada na polecenia pada. Reset ustawień też zrobiłem, ale dalej nie pomogło.

Wczytywanie...

Poleć forum