1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem: xbox sie zacina podczas gry w Red Faction 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mihcal5, Wrzesień 24, 2010.

1. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak jak w temacie. Gra sie zacina i trzeba resetować x360 (tnie sie w sensie ze nie ze lagi sa tylko np wlaczam start na chwile, zeby zatrzymac gre, potem jak wracam do gry to jest ekran rozmazany i nic sie nie da robic, xbox nie reaguje na pada, tylko res.) Ale dzieje się to tylko podczas gry w Red Faction Guerilla. Mam jeszcze kilka gier i w nich mi sie to nie stało. Chyba raz w Forza Motorsports. A jeszcze jedno, dzieje sie to tylko po zainstalowaniu na dysku, a jak juz gram z płyty to jest wszystko dobrze. Robiłem format dysku i nic. Konsola mam ponad 2 miesiące, jest to wersja elite, kupiłem ją w Vobisie. Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.
    PS
    Pisałem na innym forum ale tam mi nie odpowiedzieli ,wiec pisze tu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    po pierwsze może to być wina gry skoro na innych jest OK
    może programiści nie przewidzieli że będziesz wstrzymywał grę

po drugie wyczyść cache dysku

po trzecie spróbuj od nowa zainstalowac

moze to też byc wina porysowanej płyty
    lub bad sectorów na dysku - ale to ostateczność

jeszcze jedno wymyśliłem ,może pad przechodzi w stan uspienia i sie wyłacza po prostu
    i dlatego xbox nie reaguje później na niego ? - spróbuj X-em włączyć pada wcześniej :)

4. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    niestety wszystko to co powiedziałes nie pomogło jedynie nie wiem co to jest to "bad sector" a płyte wymieniałem,

Wczytywanie...

Poleć forum