1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem XBox360 napęd!?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rux, Grudzień 10, 2012.

1. rux

rux Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    beka.. mam oryginalna gre kinect adventures. po usuniciu plików z elementów systemowych i 'dane kalibracji mikrofonu' 'dane progr. doskon. konsoli Xbox' 'pamiec podreczna zawartosci' gdy włożę płytę, słychać, że xkloc coś tam pracuje, a na stronie głównej na płytce cały czas odcyztywanie. po zrestartowaniu konsoli mam 'odtwórz płytę DVD' klikam (nie słychać, żeby xbox w ogóle pracował) ładuje się logo XBOX360 no i mogę czekać tak w nieskończoność.. wyciągam płyte, przczyszcam ją no i teraz z automatu włacza się gra, ale nadal mam tylko logo xboxa .. xbox button, wysun i zamknij napęd.
    przed przeróbką nawet się gra nie chciała właczyć. przed chwilą jakimś cudem pojawiło mi się logo tej gierki no i jak włączałem to mi pokazywało jakieś pierdoły dot. kinecta, chcialo aktualizacji, powiedzialem ze nie chce no i od tamtej pory nic sie nie chce wlaczyc...

WTF!?

part 2

przmyłem płytę, to teraz w nieskończoność mogę czekać jak xbox mi 'odczytuje' grę

part 3

nagle błąd :
    Brakuje niektórych finkcji konsoli X360 lub sa one uszkodzone. W celu ich zastąpienia niezbędna jest aktualizacja systemu. Konsola zostanie uruchomiona ponownie. Jeśli problem bdzie się powtarzać, możliwe, że jest on związany z urządzeniem pamięci. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę blabla

Uruchom konsole ponownie

part 4

Po ponownym uruchomieniu mam funkcje 'uruchom gre'. klikam.
    Nie można odczytać płyty
    1. Wyczyść płytę miekką ściereczką
    2. Ponowni uruchom konsolę

o co chodzi :/

Wczytywanie...

Poleć forum