1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez siwol, Czerwiec 1, 2011.

1. siwol

siwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam problem z konsolą była przerabiana wszystko ładnie śmigało do momentu gdy załączyłem do napędu konsoli gre CRYSIS 2 tam się zapytał o aktualizację potwierdziłem lecz aktualizacja nie poszła do końca ale to raczej gry aktualizacja. Po tym czasie zmienił się dashbord którego nie mogłem zmienić na wcześniejszego chciałem to jakoś zmienić więc ściągnąłem aktualizację ze strony xbox.com i zainstalowałem ją na konsoli. W rzeczy samej spowodowało to iż przeróbka się cofneła i nie czyta kopi zapasowych gier tylko oryginały.
    Czy coś mogę zrobić ? i Co mogę zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Musisz jeszcze raz przerobić napęd.

4. siwol

siwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem w stanie to zrobić? Czy muszę dać komuś to do zrobienia?

5. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Jeśli się na tym znasz i nie boisz się, że coś zwalisz to możesz robić, a jak nic na ten temat nie wiesz to lepiej daj to komuś.

6. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Jak masz klucz napędu oraz kontrolel sata i nie boisz się rozebrać konsoli to sam zrobisz.
    A tak pozatym to po co zakładałeś nowy temat ?
    Tu takich tematów jest na pęczki

Wczytywanie...

Poleć forum