Problem XLink z uruchomieniem

Grzesiek96

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Mam dość duży problem! Kiedy Chcę uruchomić najnowszą wersję Xlinka to mi takie coś wyskakuje:

Yfrog Image : yfrog.com/j3beztytuunipj

Jeżeli wyskoczy już nowa strona to widać adres, ale za raz znika i jest błąd wyświetlania strony :/ . Wiecie o co może chodzi? Dodam, że starsza wersja działa, ale ciągle jest ''Not Yet'' :/ . Mam modem ZTE ZXDSL 852 i wyłączony Firewall. Do tego XP SP 3, Freamework 3,5, C++ 2008, najnowszą Javie i Flash. Chyba nikt nie ma takiego problemu :/ .

Proszę o pomoc!
 

dlugi

Świeżak
Świeżak
wyłącz antywirusa
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
A może to przez modem? Jak masz podłączonego kompa z xboxem i czy to neostrada?
 

Grzesiek96

Użytkownik
Użytkownik
Faktycznie dlugi pomogłeś! Do tej pory nie miałem problemów z antywirem!

Dzięki, temat do zamknięcia!
 

wojtekj

Świeżak
Świeżak
Witam. Xlink wywala mi takiego oto errora



Windows 7 - oczywiście uruchamianie w zgodności zaznaczone ;)

Co robić ? Reinstalacje Kaia itp nie pomogły.
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
1. Możesz włączyć konfigurator'a ? Jeżeli tak to zaznacz tam PSSDK.
2. Tak jak pare postów wyżej, wyłącz antywirusa.

btw. podaj jakie masz łącze, neostrada?


p.s w mojej sygnaturce masz linka do poradnika, skorzystaj z niego :)
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Podepnę się pod temat.

Chciałem dziś zacząć swoją historię z Xlink Kali i mam różne wrażenia i problemy:

Po resecie routera (zapomniałem hasła do niego), udostępniłem port 30 000 na mój numer IP:

Mam ustawione aktualnie na ip z końcówką 101, ponieważ mam ustawione automatyczne przydzielanie IP (gdy będę chciał podłączyć się do xkali sprawdzę jaki mam ip i ewentualnie zmienię).

Instaluje aplikacje Xkali, ustawiam prawa administratora na plik "Start Kali" oraz by program został odpalony ze zgodnością Windows XP.

Po odpaleniu pojawia mi się "an error occurred updating the web user interface" miał ktoś coś takiego?

Dodam że komunikacja Xbox PC działa, xboxa jak i laptopa mam podłączone kablem, bo dowiedziałem się że po wifi nie da rady.
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Podepnę się pod temat.

Chciałem dziś zacząć swoją historię z Xlink Kali i mam różne wrażenia i problemy:

Po resecie routera (zapomniałem hasła do niego), udostępniłem port 30 000 na mój numer IP:

Mam ustawione aktualnie na ip z końcówką 101, ponieważ mam ustawione automatyczne przydzielanie IP (gdy będę chciał podłączyć się do xkali sprawdzę jaki mam ip i ewentualnie zmienię).

Instaluje aplikacje Xkali, ustawiam prawa administratora na plik "Start Kali" oraz by program został odpalony ze zgodnością Windows XP.

Po odpaleniu pojawia mi się "an error occurred updating the web user interface" miał ktoś coś takiego?

Dodam że komunikacja Xbox PC działa, xboxa jak i laptopa mam podłączone kablem, bo dowiedziałem się że po wifi nie da rady.
 

Misieksc

Użytkownik
Użytkownik
ja mam natomiast problem typu gdy kliknę w tą ikonkę i dam Launch Gui to mi wyskakuje okienko i ciągle pisze Requerying orbital mesh... i nic wiecej :(

Ok opanowana sytuacja musiałem trochę dłużej poczekać i wszystko już śmiga
 

Do góry Bottom