1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z 14 dniowym trialem XBLG

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez garf78, Wrzesień 7, 2014.

1. garf78

garf78 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hmm mam dziwny problem i nie mam pojęcia czy jest spowodowany, mianowicie wczoraj zakupiłem XO. Aktywowałem triala 14 dniowego do Golda i jakie jest dziś moje zdziwienie, ze poścignięciu gry darmowej z golda, system zażądał podania ponownie kodu, próby ponownego wpisania kodu spełzły na niczym. Jedyne co wczoraj zrobiłem to na chwile przełączyłem na język na angielski bodajże Irlandię. Pytam bo ten trial to pal sześć, ale mam zamiar kupić roczny abonament i jakby to się powtórzyło z płatnym kontem to bym się wkur.....

A odnośnie golda, znalazłem fajna ofertę za rok 124 zl w keye.pl tylko zastanawia mnie ze przez konsole chcą 229 zl, a na powyższej stronie 124 zł, czy to nie jakaś podróba.

2. Lotnik421 Xbox One

3. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ten 14 dniowy kod to trial,a nie pełnoprawny Gold. Na nim możesz grac online tylko. Co do oferty z keye.pl to polecam ja zawsze zamawiam z tego typu stron np. ostatnio z fabrykakluczy.pl

1 osoba to lubi.
  4. garf78

garf78 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oki dzięki i mam teraz jasność w czym rzecz, bo już się bałem, ze jakoś mi się udało uwalic klucz :D Co nie zmienia faktu , że MS wprowadza w błąd z tym trialem.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To nie Microsoft a sprzedawca. Te kody nie sa przeznaczone na sprzedaż

1 osoba to lubi.
  6. abramspl

abramspl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy na tych stronach można okazyjnie kupic klucz na gry do Xbox a? Jakoś nie mogę znaleźć.

7. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Można kupić klucze do gry. Wszystko zależy od tego do jakiej gry potrzebny Ci jest klucz i na jaką platformę. Napisz tytuł - pomożemy szukać.

8. abramspl

abramspl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Interesuje mnie najnowsza FIFA wersja pl i najnowsze Diablo 3 z dodatkiem wersja pl.
    Aha na Xbox 360

9. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To udaj się do działu kupie

10. rasta312

rasta312 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kalisz
    Ja mam za to problem inny. Wpisuje Kod 14 dniowy który dostałem do XO i ku mojemu zdziwieniu kod nie działa (każe sprawdzić kod i wpisać ponownie) dodam że wpisywane go z 3 razy na konsoli i z 2 razy na laptopie i nic. Golda nie mam a nowy kod nie działa. ..coś proponujecie ?

11. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    1 osoba to lubi.
  12. marlis93

marlis93 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wpisałem dzisiaj na mojej konsoli XO trial 48h wszystko ładnie ale jak chce zgrać w fife online to pisze że mój profil nie ma uprawnien. na trialu nie pogram w fife?

13. fojtas

fojtas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wodzisław Śląski
    Ja miałem podobny problem z 14 dniowym trialem ale wkoncu załapał na laptopie . Ten trial jest jeszcze wazny na mojej konsoli a zakupiłem dziś subskrypcje na 12 miesięcy
    XBOX LIVE GOLD 12 MIESIĘCY PL EU US AUTOMAT 24/7 ! (4836435606) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. próbje zrealizowac kod i znow wyskakuje coś poszło nie tak sprobój ponownie ...
    Co mogę zrobić ?

Wczytywanie...

Poleć forum