1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z 3 rrod

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Daros888, Grudzień 17, 2012.

1. Daros888

Daros888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.
    Mam u siebie konsole z rrod'em. Dzisiaj wymieniłem paste, ale po ponownym odpaleniu konsoli dalej migają 3 czerwone diody. Znacie jeszcze jakieś inne "domowe" sposoby na to aby poradzić sobie z tym? Nie chce mi się bawić w reballing, bo to za drogo mnie wyjdzie, najwyżej sprzedam konsole. Z góry dzięki za pomoc. Btw. konsola to falcon.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    a po wymianie pasty odpaliłeś konsole bez wiatraków żeby się przegrzała i zresetowała pamięć ?

@down
    lepiej wypiąć kabelek od wiatraków lub zablokować wiatraki zapałkami.

1 osoba to lubi.
  4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Owiń ją włączoną w koc i doprowadź do przegrzania tak aby się sama wyłączyła i żeby paliły się dwie czerwone diody.Jak ją wyłączysz i ponownie włączysz będzie hulać jak nowa.U mnie-mam Xenona z jtag ten sposób zawsze działa.Nie wiem jaką masz konsolę,ale co Ci szkodzi spróbować.

1 osoba to lubi.
  5. Daros888

Daros888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    #ESLORD - nie nie zrobiłem tego. A muszę ją całą skręcić spowrotem? Czy wystarczy, że odłącze wiatraki i w takim "surowym" stanie odpale? Wtedy czekać aż się sama wyłączy i automatycznie zrestetuje tak? Ile to czasu zajmie mniej więcej? W ogóle jak ją odpalałem to wiatraki chodziły przez pierwszą sekundę-dwie i po zapaleniu się czerwonych diód przestawały chodzić.

6. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Rozkręć konsole, płyta gł. niech będzie w metalowej klatce. Odepnij kabelek od wiatraków z pł. gł. i włącz konsole. Po okołu 15 minutach konsola sięgnie krytycznej temperatury i wyłączy się, pojawią się 2 diody zamiast 3. Odłączasz konsole od zasilania i podłączasz jeszcze raz...podłączasz oczywiście wiatraki i konsola powinna wystartować już bez rroda

7. Daros888

Daros888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Włączyłem kosole na 30 min i nic. Co dziwne to nie słyszę nic gdy konsola jest włączona i palą się 3 czerwony diody, tak jakby nie pracowała w ogóle. Jak odpalam konsole to na zasilaczu zapala się zielona lampka tylko na ułamek sekundy i potem jest pomarańczowa. Już kończą mi się pomysły co z tym zrobić:/

8. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No sorry ale czego Ty oczekujesz stosując takie metody ? Nawet jak konsola zadziała to pewnie i tak pochodzi parę dni.
    Jeżeli świecą się 3 diody to odczytaj kod błędu i sprawdź czego ten błąd dotyczy, potem ewentualnie próbuj naprawiać.

9. Daros888

Daros888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Odczytałem kod błędu i wynosi 0002, to chyba napięcie CPU? Znalazłem też, że to problem z interfejsem sieciowym.

10. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Odp: Problem z 3 rrod

Ogólnie zwarcie gdzieś jest na płycie.. możesz też sprawdzić inny zasilacz

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...