1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z 6 sekwencją AC2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mathss, Kwiecień 14, 2011.

1. mathss

mathss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gotham City
    witam. Otóż w Assasin's Creed 2 mam mały problem. Zaczynam 6 sekwencję, wchodzę do jakiegoś tam domu, widzę dużo trupów. Po chwili wychodzi trzech strażników, zabijam ich, i mam następujące polecenie 'wejdź na drugie piętro' , ale właśnie nie wiem jak... Nie ma żadnych schodów, tylko te belki, z których moge się odbijac. Proszę o pomoc! Najlepiej o jakiś filmik

2. Lotnik421 Xbox One

3. Buloff

Buloff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    i odbijaj się o te belki aż wejdziesz na górę

4. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    YouTube - Assassin's Creed 2- Walkthrough "Part 50" sprawdź to, sekwencja 6 w kilku filmikach, w innych od tego użytkownika całe przejście Assasina.

Wczytywanie...

Poleć forum