1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z abgx i nagrywaniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ziomalek53, Styczeń 29, 2013.

1. Ziomalek53

Ziomalek53 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Mam kilka problemów z nagrywaniem gier pod lt 3.0.

Czasami w abgx wyskakuje Verification failed (co to wogóle oznacza?) i nie wiem co wtedy zrobić.

Drugim problemem jest to że czasami w imgburnie gra się nagrywa dobrze (mam ihasa) ale weryfikacja staje przy 50% i gra czasami się wiesza. Forza Horizon nagrała się bez błędów a po jakimś czasie staje i nie można dalej jechać. Dark Souls doszedł przy weryfikacji po nagraniu do 50% i nie chce się włączyć, staje na pierwszym czarnym ekranie i trzeba wyłączać konsolę. A np, Kinect Sports nie ma żadnych błędów i działa bez problemu.

A do ihasa wgrywa się jakieś inne oprogramowania pod płyty? Bo ja kupiłem na allegro już z LT MAX, a używam płyt Verbatim.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum