1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ABGX Video wavy ;/ CRC Does not match

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ksl-com, Styczeń 12, 2012.

1. ksl-com

ksl-com Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie jestem nowy na forum mam nadzieje ze mi pomozecie .... nie wiem od czego zaczac i jak to opisac. mam problem z grami ktore maja wave 4, a mianowicie moj problem to VIDEO CRC DOES NOT MATCH. wychodzilo jeszcze wczoraj, Video_E2FA3A26 pisze mi ze nie ma tego wave, sciagnalem wkleilem i nadal tak jest ... nie wiem co sie dzieje juz tysiac razy probowalem usuwac rozpakowywac wklejac ten wave nr 6 pliki w ten folder stealth i **** ciagle to samo . az sciagnalem ze strony abgx360.net ten plik

Self-extracting archives (for Windows) - these will automatically install Video files to your StealthFiles folder, 1st-7th Wave - abgx360_video_waves_1-7_sfx.exe - 165 MB

i ogolnie nadal to samo czerwony komunikat VIDEO CRC DOES not match, a jak jest 100 % to pisze ze wszystko jest wporzadku cos tam sciaga VIDEO CRC jest naprawione. na koncu zielony komunikat ze wszystko jest wporzadku. wypalam juz 3 plytke i nadal to samo a pisze ze jest wszystko ok potem jak drugi raz abgx odpalam ten sam plik juz wszystko jest pieknie slicznie na zielono i nadal plytki nie dzialaja, i nie wiem co mam robic ... Nie wiem czy to dobze opisalem, ale prosze was o pomoc . I PROSZE O DOKLADNA INSTRUKCJE JAK TEN PLIK WAVE 6 wkleic moze cos zle robie ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. ksl-com

ksl-com Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie znam sie na tym ;/ wogole :D przerobilem tam xboxa z rok temu ogolnie to iXtreme 1.61 ?? Jaki dash nie wiem, a gry to, NBA 2K11, Spider Man Shattered Dimensions, Legend of The Guardians OWLs, Wypalilem NBA 2 razy i ****, Spider Mana i ****. Teraz przejechalem ABGX tego Guardian Owls,Spider Mana Wszystko ladnie na zieloniutkko rzadnego bledu ale boje sie wypalac. bo znow niby wszystko ok na zielono wypale i znow nie bedzie czytac .... POMOCY PROSZE . AHA no i oczywisice 360weaves patcher wszystko przejechane na wave 4 tak jak pokazuje w ramce ...

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    konsola do ponownego przerobienia. ixtreme 1.61, to już przeszłość.

6. ksl-com

ksl-com Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    narazie nie mam hajsu, jak cos wpadnie to przerobie. narazie chce posciagac starsze gry i je poprzechodzic. przeciez te gry co wymienilem chodza normalnie na Xtreme 1.61 ? Nie pomoze mi nikt ? Wszystko w ABGX360 jest na zielono ani jednego bledu wszystko ok. A jednak wypalam gre i pojawia sie odtwarzacz do muzyki Xbox. a Gra nie odpala. Co jest ... Prosze mi pomoc !!! Baaaardzo prosze !!!

7. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Te stare wersje wymagają patchowania wave do wersji 2. Radzę ci uzbierać te 50 zł i zawieźć do gościa, który by ci zrobił flash.

8. ksl-com

ksl-com Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niemozliwe ze CRC jset uszkodzone w 3 grach ktore sciagnalem .... cos innego na bank !!!!! Naprawde prosze pomoc ;/ musze rozwiazac jakos ten problem ;/ Zalezy mi na tych Tytulach NBA 2K11, Spider Man, Legend Of the Guardian Owls, i wiele wiele innych starszych gier ktore sa na wave 4 . No nie wiem co robic, juz stracilem 20 zl za 4 verbatimy ...

PS : NBA 2K11 to waszym zdaniem stara gra ?? musze ja zrobic programem z wave 4 na wave 2 i wtedy pojdzie ? Pozdrawiam

Ludzie prosze, zlitujcie sie ... Napewno da sie te gry wypalic na iXtreme 1.61 ... no tak jak mowilem jak odpalam ABGX wszystko pieknie na zielono ani jednego bledu . a jednak w konsoli nie dziala i otwiera sie odtwarzacz ... Prosze naprawde ! NBA 2k11, NHL 11, Legend of the Guardian Owls, i wiele wiele innych starszych tytulow ktore musza odpalic mi na iXtreme 1.61 . w czym jest problem ...

PS : teraz probowalem zmienic NHL na wave 2,3 wyskakiwaly bledy w ABGX, zrobilem znow na wave 4 tak jak powinno byc, i nie jest juz na zielono a wczesniej bylo blad Video CRC does not match . Mozliwe ze zle wkleilem tego wave 6 do folderu stealth ?? K*RWA raz tak jest raz tak nie wiem juz co jest 5 !!!!!!!!!!!!!

9. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak zmieniasz wave, to później nie skanujesz abgx'em tylko od razu nagrywasz.
    /używaj opcji edytuj.

10. ksl-com

ksl-com Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmmmm a moglbys mi to wytlumaczyc krok po kroku ? i na ktory wave ma byc np. ten NBA2K11 ?? i zeby dzialalo :(( bo mam juz malo plyt a koniecznie chce jeszcze dzisiaj pograc w NBA 2K11. Pozdrawiam was.

PS; Tak wyglada ABGX, na wave 4 .

http://imageshack.us/photo/my-images/838/abgxs.jpg/

nie wiem co jest raz pokazuje mi tak jak jest na zdjeciu powyzej, drugi raz wszystko na zielono. nierozumiem tego pomocy !!, cos pewnie *****lem, Pomozcie prosze

11. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Napisałem wyraźnie, że jak już zmienisz wave, to nagrywasz i nie używasz abgx'a. Poza tym, żebyś odpalił gry z wave 4 niezbędne jest activate iso.

12. ksl-com

ksl-com Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Naprawde Prosze jakiegos uzytkownika ktory poswieci mi troszeczke swojego cennego czasu. i zchecia pomoze mi, wyjasni, zebym mogl sobie wkoncu zagrac w te gry na wave 4 ... Dziekuje serdecznie za okazane serce nowicjuszowi :))

Wczytywanie...

Poleć forum