1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z abgx

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BinduS, Listopad 19, 2014.

1. BinduS

BinduS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, otóż wyczytałem, że abgx ma problem z topologią, więc zainteresowałem się tematem i dowiedziałem się, że należy dograć owy plik ".ini" czy jakoś tak. Zrobiłem więc tak jednak mimo wszystko wciąż pojawia się komunikat "Topology data is blank". Czy wie ktoś może czym może to być spowodowane? Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. sono12

sono12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mialem taki sam problem ale po wklejeniu tego pliku ini dogrywa juz topologie z neta, moj problem polega na tym ze ostatnie nowe gry nie maja opcji instalacji na dysku tylko samo zagraj teraz i musze grac z plyty. nigdy nie mialem takiego problemu zawsze nagrywam na verbatimach ihasem z lt max i z dobrych wstawek a ostatnio nowe call of duty dragon age diablo i inne nie maja opcji instalacji albo nie chca sie do konca zaistalowac

5. BinduS

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "Server file abgx360.dat no newer than local file - not retrieving" - mam rozumieć, że nie mam połączenia z abgxem? W takim razie co robić?

6. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może wgrałeś w złe miejsce ten plik.
    Zobacz na filmie dokładnie w, którym miejscu jest on umieszczony: Abgx360 - dogranie ręcznie bazy danych - YouTube

7. BinduS

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Plik jest wklejony na 100% poprawnie. Mimo wszystko (odznaczyłem tylko do odczytu) dalej pojawia się problem. Jakieś inne pomysły?

8. BinduS

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sory za upa, ale naprawdę nie ma nikogo kto byłby w stanie mi pomóc ? :(

9. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Sono, też tak kiedyś miałem, że nagle jakaś gra nie zainstalowała się na dysku. Niby wszystko było dobrze, obraz gry 100% sprawny, weryfikacja i abgx też, żadnych błędów podczas wypalania, a podczas instalacji wywołało szmatkę. Po 3 próbach nie wiedząc co jest ściągnąłem inny obraz płyty i to było rozwiązanie.

10. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Spróbuj jeszcze raz zainstalować abgx ale z prawami administratora i później za pomocą TC uruchomionego jako administrator skopiować plik ini.

Wczytywanie...

Poleć forum