problem z abgx360 help!!!!!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sejk0

Świeżak
Świeżak
Witam serdecznie mam mały problem dziś poraz pierwszy użyłem programu abgx360 do sprawdzenia obrazu PES10 i wszystko poszło pomyślnie. Następnie chce nagrać call of duty MW2 wiem że ta gra ma wawe4 czy mam przepuścić iso przez 360wawespatch i zmienić na wawe3 czy program abdx360 sam to robi?? :confused:
 

Masownik

Banned
sprawdz obraz najpierw pozniej jesli amsz Ixtreme 1.6 spaczoj na wave 3 tym programem i juz wypalaj..nie sprawdzaj poraz kolejny obrazu bo program powgrywa ci stare ustawienia ..
wiec sprawdz obraz wgraj wave 3 i wypalaj..tyle
 

sejk0

Świeżak
Świeżak
OKI to już wiem ale sprawdziłem obraz i niepodoba mi się na samym końcu według wzoru na forum powinno być VERIFIKATION WAS SUCCESSFUL a umnie jest VERIFICATION FAILED niewiem czy moge tak wypalać czy lepiej nie
 

Masownik

Banned
wrzuc wyciag z programu tutaj to sie zobaczy... ewentualnie sam zobacz w poradniku pisze wszystko oraz kody bledu i porownaj co ci sie nie zgadza..
 

sejk0

Świeżak
Świeżak
oki ale jestem nowym użytkownikiem i niewiem jak mam to wzucić
 

Masownik

Banned
printscreen albo cokolwiek i wrzuc na jakis serwer imageshock albo cos... a jak nei to sam zobacz w poradniku jest dokladnie napsiane co dotyczy czego wiec zobacz co w twoim wyciagu sie nie zgadza z tym z forum i juz bedziesz wiedzial co jest nie tak;)
ps
jak pomoglem podziekuj
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom