1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z abgx360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcinpiast11, Styczeń 14, 2010.

1. marcinpiast11

marcinpiast11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, nagrywałem już 3 gierki na moją konsole i nigdy podczas sprawdzania w abgx nie wyskoczył mi taki problem. Chodzi o grę NBA 2K10. Wszystkie opcje itd mam dobrze ustawione. Naciskam Launch i wyskakuje m i taki oto komunikat: ERROR: C:NBA2K10.iso isn't recognized as an XBOX 360 ISO or Stealth file! Szukałem na forum, ale niestety nie znalazłem rozwiązania. Co mam zrobić? Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  4. marcinpiast11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gra jest na xboxa. ściągnąłem z isohunt.com.

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  6. marcinpiast11

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. L3ON_PL

L3ON_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym odświeżyć ten temat, bo nie chce tworzyć nie potrzebnie nowego i liczę że tutaj znajdę pomoc. Na początku chce napisać, że XBoxa mam od kilku dni, więc dopiero uczę się całej zabawy z kopiami zapasowymi. Moja przeróbka to bodajże LT 1.1 ( tak na marginesie, czy ta przeróbka jest dobra? Nie znam się na przeróbkach jakie powstały do tej konsoli) ściągłem program abgx360 i przy sprawdzaniu miałem parę błędów na żółto. Z ciekawości pobrałem ten sam program z modem AEtH i w nim mam tylko jeden żółty błąd: Failed to find a DMI CRC in 'F10F24977D2EE977.ini' Co w takiej sytuacji mam robić, nagrać płytę czy coś kombinować z obrazem. Bardzo proszę o pomoc

8. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    LT 1.1 jest na tyle dobry ze jest na razie nie wykrywalny ale nic nie moze zagwarantowac ci tego, ze nie dostaniesz bana. abgx wyswietla 4 rodzaje komunikatow:
    zielona - podswietlone najwazniejsze informacje dotyczace obrazu
    zolta - informacje o tym, ze np. abgx naprawil obraz lub ze nie ma dodanej gry do bazy danych
    czerwona - jest to informacja ze obraz jest zepsuty, wadliwy, niepelny czy takie tam i kazdorazowe nagranie takiego obrazu skutkuje spaleniem plyty.

Kod:
    żółty błąd: Failed to find a DMI CRC in 'F10F24977D2EE977.ini' 
    spotykam sie z tym bledem po raz pierwszy ale wydaje mi sie ze jest to brak pliku i abgx nie moze naprawic tego obrazu. sciagnij najnowsza wersje abgx, sciagnij dodatkowe pliki z paczami do tego programu i odpal na nowo. jesli nie pomoze - jestem bezradny. pozdro

9. L3ON_PL

L3ON_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem, że jeśli mam tą przeróbkę, to zbytnio nie muszę się martwić sprawdzaniem i zmienianiem wave? O bana się nie martwię, bo konsoli nie mam zamiaru podłańczać do neta. Co do tego programu, to aktualna jego wersja to 1.0.2 ? pobrałem paczkę 3rd/4th/5th/6th Wave self-extracting archive (for Windows) - abgx360_video_waves_3-6_sfx.exe i nadal w zwykłej wersji abgx'a mam kilka żółtych komunikatów:-/

Wczytywanie...

Poleć forum