1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z abgx360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez technomojzesz, Październik 20, 2011.

1. technomojzesz

technomojzesz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam problem z wypaleniem gry NBA 2k11 ściągniętej z forum xbox360iso.com od uż. Jeditowlie. Ściągałem przez Jdownloadera postępując wg tego tutoriala i jaja zaczęły się przy sprawdzaniu obrazu przez program abgx360 1.0.5. Wykonałem wszystkie czynności, po czym dałem Launch i...

NBA2K12.iso isn't recognized as an XBOX 360 ISO or Stealth File!

Powyższy komunikat zapalił się na kolor żółty. I teraz tak - początkowo próbowałem coś jeszcze motać w tych StealthFiles, ale i to nie skutkowało, więc stwierdziłem, że spróbuję wypalić. IMGBurn powiedział mi jednak, że płyta DVD+R DL 8,5 GB zawiera za mało miejsca.

W związku z tym: czy przejmować się tym abgx-em, a jeśli tak, to czy da się to jakoś naprawić; oraz, jaki dysk będzie odpowiedni na ową grę i czy to nie dziwne, że ten nie wystarczył?

Dzięki z góry, liczę na pomoc uprzejmego obywatela.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    NBA 2k12 do gra z xgd3 wiec bedziesz mial info w imgburn na zwyklej nagrywarce ze za malo miejsca. Odnośnie abgx daj screena.

4. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Gier XGD3 nie ma co walić AGBXem bo i tak będzie miał błedy na razie. więc nie przejmuj się. Jeśli chodzi o płytkę, to wypalają ją według tutoriala, który znajdziesz na forum.

5. technomojzesz

technomojzesz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy jeżeli update'owalem flasha ostatni raz jakos w styczniu, to jest szansa, zeby poszlo mi 2K12?

6. Shparag

Shparag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Redmond
    Leć do serwisu albo sam przerabiaj bo masz stary flasz do XGD3 trza miec LT 2.0 jak przerobic samemu znajdziesz na forum ahaaaa i póki co nie ruszaj narazie FORZY 4 bo to obecnie niezbadany do konca temat

Wczytywanie...

Poleć forum