1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z abgx360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Velard, Luty 8, 2012.

1. Velard

Velard Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema mam problem.
    Ostatnio pościągałem sobie kilka gier, były wśród nich takie jak Never Dead, Lego Harry potter lata 5-7 i Gears of War 3. No i je sobie powypalałem.Z Never Dead taki był problem że niby było "Zagraj w grę" , klikałem ok i się robił czarny ekran i konsola się zawieszała. Wypaliłem 2 raz i to samo..... z lego harry potter było tak że raz wypaliłem to było "Zagraj w grę" (bez obrazka gry) i od razu jak kliknęło się OK to info o ściereczce się pojawiała. Z GoW3 było tak ze wypaliłem raz , włożyłem do napędu pojawił się obrazek gry kliknąłem OK i jak oczywiście czarny ekran i błąd o ściereczce. Postanowiłem sprawdzić o co chodzi o abgx'ie (używam 1.0.5). Gdy odpaliłem obraz każdej z tych gier pojawił się jakiś "Error:(tu ścieżka do obrazu) isn't recognized as an xbox 360 iso or stealth file". Wie ktoś może o co chodzi??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wywala błąd, bo stara wersja abgx'a. Nie napisałeś jaki masz dash i jakie lt. W dziale iso masz tutorial, jak nagrywać gry.

Wczytywanie...

Poleć forum